Crown Plaza Jordan Valley

VÝBER ZÁJAZDu
Crowne Plaza Jordan Valley - Jordánsko

Crowne Plaza Jordan Valley

Jordánsko

Mŕtve more, Hotel starstarstarstarCrowne Plaza Jordan Valley

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:Názov zájazdu podľa organizátora: Crown Plaza Jordan Valley
V skratke o hoteli

Luxusný hotelový rezort osvedčenej značky známy nádherným prostredím a výbornými kúpeľnými možnosťami priamo pri Mŕtvom mori.

Poloha

Komplex je veľkoryso riešený a dokonale začlenený do okolitého prostredia.

Dĺžka transferu
55
Doprava

Priame lety Viedeň-Amman-Viedeň.

Vybavenie

Rozsiahly kúpeľný komplex s fontánkami a vírivkami, vonkajšie a vnútroné (vyhrievané) bazény: „Lake Pool“, „El Grito“, „Hydro Pool“, „Dead Sea Spa Pool“, detský „Kids Pool“ so záhradnými terasami s výhľadom na Mŕtve more. Masáže a procedúry vo wellness centre "Sohum Spa" s rozlohou až 6000m2,  33 terapeutických miestností, sauna a parný kúpeľ. Ležadlá a osušky pri bazénoch bez poplatku. Reštaurácie: hlavná 07:00-10:00 - stravovanie formou bufetu, 4 á la carte: mexická „EL Grito“, medzinárodná „Ambrózia“, arabská „Promenade“, libanonská „Burj Al Hamam“, „Aqua“. Poolbar a Lobbybar "Rabble", konferenčné miestnosti a salóniky, butiky, lekárska služba aj pekáreň a pranie bielizne (za poplatok). Za poplatok služba Consierge, zo športov: loptové hry, fitnes centrum, zábavné programy a tanečné večer, živá hudba alebo show. WiFi bez poplatku.

Ubytovanie

420 rôznych typov izieb rozložených v 14 budovách a 235 vilkách, izby Štandard (cca 32 m2) v výhľadom do záhrady a okolia, sušič na vlasy, LCD TV, telefón, žehlička so žehliacou dosko, klimatizácia alebo kúrenie (centrálne riadená), minibar, balkón alebo terasa so záhradným nábytkom, detská postieľka, za doplatok izby s výhľadom na more a  v hlavnej budove.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu. Za doplatok polpenzia alebo plná penzia.

Pre deti

Miniklub (4-12r.) , detský bazén a ihrisko, opatrovanie detí za poplatok.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.